ŞİRKETİMİZ

NET ANKARA OSGB olarak kurulduğumuz günden beri tek amacımız sahip olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimizle, iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye’ nin çağ atlamasına katkıda bulunmaktır. Alanında uzman kadromuz ile hedefimiz, iş kazalarının mümkün olan en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmak, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ihtiyaç duyan işyerlerinde ilk tercih edilen çözüm ortağı olma hedefine ulaşmak ve bu bilinç ile yılmadan, pes etmeden çalışmaktır.

NET ANKARA OSGB sağlıklı, güvenli ve verimli iş ortamları sağlanması prensibini benimsemiş ve iş sağlığı, iş güvenliği, eğitim, acil eylem planı, risk analizi, iş ekipmanları periyodik kontrolleri, ortam ölçümleri, büyük endüstriyel kuruluşlarda ve şantiyelerde üçüncü göz desteği vb. bir çok alanda hizmet veren bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’ dir.

0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
İSG EKİP ÜYESİ
0
THİRD PARTY HİZMETİ

TARİHÇE

NET ANKARA OSGB, Nisan 2014 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış , İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği’ nde belirtilen niteliklere haiz olduğundan “Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi” olarak yetkilendirilmiş , 10 yıllık tecrübesi ile faaliyet gösteren dinamik bir şirkettir.

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz firmalarımız için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, faaliyetlerimizde verimli ve etkin çalışarak sürdürülebilirliği sağlamak,

Yeni ve farklı alanlarda kaliteli hizmet üreterek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,

Tüm faaliyetlerimizde iş sağlığı ve güvenliği yasal mevzuatı, kuralları ve standartlarıyla uyum içinde olmak,

VİZYONUMUZ

Net Ankara OSGB, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde sektörde güvenilen, tercih edilen ve saygın bir şirket olmayı, hizmet yönetim sistemi standartlarında hizmet sunarak, müşterilerini memnun etmeyi hedefler.

Net Ankara OSGB ailesi bireylerinin yaratıcılık ve katılımcılığını teşvik eder.

NET ANKARA OSGB

null
null

Burak AŞICI

“Hakkında pek bir şey öğrenemedik, kendini sır gibi saklayan gizli kahraman, patron gibi patron..”

Kurucu Müdür

null
null

Erdoğan YILMAZ

“Yeniliklere açık , çalışmayı seven ,ekip çalışmasına önem veren ,özverili takım oyuncusu”

A Sınıfı İGU

null
null

Esra ÖZTÜRK

“Çalışkan, adaletli, dürüst takım kadını”

İdari ve Mali İşler Sorumlusu

null
null

Sinan Çetin

“Farklı bir tarz, dürüst, tam bir takım oyuncusu”

A Sınıfı İGU

SAFEZONE EDUCATİON CONSULTANCY

SEC ile Profesyonel Eğitim ve Danışmanlık